Najczęsciej zadawane pytania związane z listą serwerów.

Co to jest lsmc.pl?

lsmc.pl jest to lista serwerów do gry Minecraft. Pozycja serwera w rankingu zależy od ilości głosów oddanych na serwer.

Jak mogę głosować na serwer?

Głosowanie na serwer odbywa się poprzez wejście na strone serwera i wciśniecie zielonego przycisku. Aby zagłosować musisz uzupełnić Captcha. Opcjonalnie możesz wpisać swoją nazwe, aby wyświetlić się w rankingu osób głosujących na serwer. Możesz głosować raz dziennie na jakikolwiek serwer.

Czym jest Votifier?

Votifier jest pluginem na serwer bukkit, który wysyła informacje o głosowaniu na niego. Właściciel serwera może włączyć wsparcie Votifier podczas dodawania lub edytowania serwera. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie pluginu.

Jak mogę dodać mój serwer do listy?

Zanim dodasz serwer do listy musisz się zalogować na konto. Możesz dodać serwer do listy tylko jeśli jesteś jego właścicielem lub masz pozwolenie od właściciela.

Mam problem z dodaniem serwera do listy.

Jeśli Twój serwer jest wyłączony nie możesz dodać go listy. Spróbuj go dodać po włączeniu. Jeśli Twój serwer jest włączony, powienieneś się upewnić czy wprowadzone ip i port są poprawne. Jeśli problem nadal występuje powinieneś się z nami skontaktować.

Dlaczego mój serwer został usunięty?

lsmc.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia serwera z listy bez podania przyczyny. Serwer może zostać usunięty z powodu podejrzanych głosów na serwer, nieprawidłowych informacji o serwerze lub niskiej stabilności serwera. Serwery, których dostępność spadnie poniżej 25% są usuwane automatycznie.

Dlaczego mój baner został usunięty?

Banery, które migają zbyt szybko lub reklamują podobne strony do lsmc.pl są niedozwolone i zostaną usunięte.

Dlaczego głosy na mój serwer zniknęły?

Wszystkie głosy są ważne przez 30 dni od zagłosowania. Po tym czasie znikają.

Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie.

Zapraszamy do kontaktu z nami.