MYQB.PL - SERWERY SURVIVAL + GILDIE / EA
Adres MYQB.PL

Online 0/0

Głosy 0

Ranking 288

Uptime 3%

Ostatnie sprawdzanie 25/04/2024 10:17:46

A Minecraft Server
Zagłosuj
Statystyki serwera
Opis serwera

Jesteśmy przeciętnymi przyjaciółmi, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł, aby otworzyć własna sieć serwerów minecraft. Zostaliśmy zainspirowani przez największe serwery. W pogoni za inspiracjami i wspólna zabawą powstaje Sieć Serwerów Minecraft MyQb.pl Wkładamy w nią dużo czasu, pieniędzy, poświęceń oraz przede wszystkim serca. Siedzimy do póznych godzin, żeby dopracować wszystko na ostatni guzik oraz, aby nasze serwery były jak najlepsze. Żebyście wy jako nasi gracze mieli miejsce do spotkań i rozrywki jesteśmy tu, aby wam pomóc mile spędzić wolny czas! Na naszej sieci znajdziecie:

Serwer 4Fun:

  • Mieszanka wszystkich najlepszych trybów minecraft. Nieważne, czy interesuę Cię rywalizacja i pełne adrenaliny walki czy może spokojny tryb przetrwania i zwiedzania. Na tym trybie każdy znajdzie coś dla siebie! Od założenia gildii z kolegami i pobijania rekordów serwera, po spokojnie prowadzenie rozgrywki na działkach i tworzenia własnych sklepów. W planach mamy pełno innowacyjnych rzeczy. Najlepiej wprowadzilibyśmy je od razu wszystkie, lecz ograniczeniem jest kwestia finansowa, a co za tym idzie nasze maszyny nie są w stanie utrzymać wszystkiego w optymalnej jakości. W przyszłości na pewno znajdziesz tutaj o wiele więcej nowości!

Serwer EasyHc:

  • Jeden z najłatwiejszych trybów na sieci. Na tym serwerze dominuje rozrywka na świecie survivalowym. Głównym celem jest założenie gildii, rozbudowa twierdzy i wspaniałe godziny rozegrane z przyjaciółmi na serwerze rywalizując o miano bycia najlepszym. Na serwerze możesz znaleźć innowacyjne urozmaicenia rozgrywki takie jak: zaawansowane craftingi, przeszukiwanie ciał po śmierci twojej ofiary, specjalna waluta dzięki, której możesz wykupować jeszcze lepsze zaczarowane przedmioty, cztery rodzaje skrzynek oraz w nich unikatowe rzeczy do wygrania.

Serwer BedWars:

  • Jeden z niewielu serwerów minigames, które mamy w planach otworzyć w przyszłości. Głównym celem, tego serwera jest dobra rozgrywka i wyluzowanie się wraz z przyjaciółmi. Na serwerze znajdziesz: zoptymalizowane pluginy, autorskie mapki, dużo gadzetów, różnorodne nagrody za wygrane gry, skrzynki, dodatki. Mamy również w planach dodać więcej takich serwerów, lecz tak jak w przypadku serwera 4Fun, ogranicza nas ponownie kwestia finansowa. W niedalekej przyszłości na pewno takich serwerów będzie więcej!