mctc.pl
Adres mctc.pl

Online 4/5

Głosy 0

Ranking 106

Uptime 71%

Ostatnie sprawdzanie 27/05/2024 00:52:29

* * JustMC 1.13 1.20.4 *
Creative+ SkyWars Создай свою игру!
Zagłosuj
Statystyki serwera
Opis serwera

IP serwera Minecraft: mctc.pl
IP serwera TeamSpeak3: mctc.pl
Discord serwerowy: https://discord.gg/uWwaRf4V
Obecna wersja serwera to 1.8 - 1.16. W ostatnim czasie wszechobecny lockdown znacząco ograniczył możliwości organizowania sobie jakiegoś zajęcia w ciągu dnia, więc zachęcamy do przyjemnego spędzenia czasu na naszym serwerze Minecraft! Oferujemy wiele trybów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromną zaletą grania na serwerach online jest możliwość wspólnej gry ze znajomymi lub poznania nowych! Obecnie dostępne są między innymi:
• Skyblock – Przeżyj na małym skrawku ziemi zawieszonym w pustce. Rozbudowuj ją, sprzedawaj zdobyte przedmioty uzyskując pieniądze oraz zwiększaj level wyspy aby znaleźć się wśród najlepszych graczy!
• Creative – serwer, na którym ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia (no i regulamin ;))! Twórz niesamowite budowle, bierz udział w eventach organizowanych zarówno przez administrację, jak i przez graczy, buduj parkoury, zostań kierowcą pojazdów lub baw się prefiksami! A jeżeli chcesz się wyróżnić spośród pozostałych graczy na chacie, możesz zakupić nowiutką niczym świeżo wypiekane bułeczki rangę MVIP!
• AvatarServ – Serwer pełen magii stworzony na podstawie kreskówki animowanej „Avatar Legenda Aanga”. Na serwer składają się również podtryby - probending, Igrzyska Avatarów oraz PvP.
• ChestPvP – Witaj w świecie ChestPvP! Podróżuj po trzech mapach (Wulkanie, Pustyni i Bajce) walcząc z innymi graczami o przetrwanie, szukaj cennych skrzyń w celu znalezienia lepszego uzbrojenia. Możesz zbudować i przechowywać co tylko chcesz na swojej działce a także zawalczyć o honor w duelach!
• Prison – tryb opierający się na wydobywaniu surowców z wyznaczonych kopalni aby następnie je sprzedać oraz awansować. Dodatkowo dostępny jest "przemyt" na którym można znaleźć wartościowe przedmioty
• Survival – Klasyczny survival z cuboidami. Rob questy, kop, buduj. Graj sam lub z przyjaciolmi. Jak za starych dobrych czasow!
• Sandbox – wybuchowa mieszanka Survivala z Frakcjami oraz Hotelami. Znajdziesz tutaj rowniez Dzialki, Arene PVP oraz zupelnie nowa ekonomie! Moby juz czekaja aby zawalczyc z Toba na naszej MobArenie!
Poza tymi trybami zapraszamy na nasze BedWars, SkyWars, Bingo, BedWars, MurderMystery.