Ten serwer nie ma zweryfikowanego właściciela Weryfikacja da Ci możliwość edytowania serwera Aby zweryfikować serwer wciśnij tutaj!
FestCraft
Adres festcraft.pl

Online 0/20

Głosy 0

Ranking 279

Uptime 88%

Ostatnie sprawdzanie 16/10/2021 01:49:22

NAJLEPSZY SERWER
Zagłosuj
Statystyki serwera
Opis serwera

Serwer będzie startował już w tą sobotę o godzinie 18:00 myślę, że się pojawisz. Tryb który się pojawi jako pierwszy będzie to survival na wersje najnowszą czyli 1.14.1 aktualizowany zawsze do najnowszej wersji. Będzie to nasza pierwsza edycja! Dołożyliśmy wielu starań aby było stabilnie i bezpiecznie. Teraz trochę informacji o trybie Survival:

Logowanie Premium i Non-premium
Poziom trudności - normalny, wszystkie zwierzęta i potwory będą się spawnować :)
Wielka mapa 50000 x 50000 kratek, będzie co zwiedzać.
Border Netheru i Endu to 10000 x 10000, dlaczego tak mało? Zapytasz pewnie. Mało, gdyż więcej nie potrzeba obie mapy będą resetowane co jakiś czas, aby pojawiali się smoki i inne bossy.
Rzecz najważniejsza - Działki, na start otrzymasz do wykorzystania 30 działek, możesz je rozłożyć tam gdzie będziesz chciał, zarządzać nimi zmieniać ustawienia dla rang lub ogólne i wiele więcej.
Random Teleport - Teleport serwerowy który teleportuje Cię zawsze w losowe koordynaty.
Case'y - Wiemy, że kopanie na serwerze jest nudne ale my wychodzimy z inicjatywą i dodaliśmy case. Co, jak, gdzie? Case'y to skrzynki które możesz wykopać kopiąc kamień, ziemie czy inny blok, wszystko na serwerze ładnie rozpisane oraz podany procent dropu. Jest 5 skrzynek do otwierania z każdej możesz otrzymać jakiś przedmiot, od zwykłej sadzonki do bejkona. Sprawdź sam!
I wiele wiele więcej…

Ip serwera: festcraft.pl
Wersja: Najnowsza 1.14.1, startujemy już 25.05 o godzinie 18:00
Nasz discord: https://discord.gg/742vzaP

Posiadamy Trailer który stworzyliśmy od podstaw, możesz wbić i zostawić miłą opinie a przy okazji wygrać rangę ViP :)